ولادت امام علی - روز پدر
جهش تولید
امروز : پنجشنبه 07 اسفند 1399
  • 97/11/17 - 09:36
  • 400
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
در نشست هم‌اندیشی فعالان صنعت، بازار و دانشگاه در حوزه رنگ و رزین مطرح شد؛

صنعت و بازار رنگ و رزین به دنبال تسهیل درتبادل فناوری است

با توجه به اهمیت موضوع همگرایی و هم افزایی میان نهادها ، صنعت و بازار رنگ و رزین به دنبال تسهیل درتبادل فناوری وافزایش رقابت پذیری دراین حوزه است.

 

با توجه به اهمیت موضوع همگرایی و هم افزایی میان نهادها ، صنعت و بازار رنگ و رزین به دنبال تسهیل درتبادل فناوری وافزایش رقابت پذیری دراین حوزه است .

 

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ عبدالرضا مجدالدین مدیر کل دفتر هماهنگی دانش، صنعت و بازارمعاونت علمی ، در نشست هم‌اندیشی فعالان صنعت، بازار و دانشگاه در حوزه رنگ و رزین توسعه و نفوذ فناوری در حوزه‌‌ها و صنایع با سطح فناوری متوسط و پایین، ایجاد همگرایی و هم‌‌افزایی میان نهادهای موجود در بخش‌‌های دانش، صنعت و بازار و حمایت از توسعه و فروش محصولات فناورانه و دانش‌‌بنیان را از اهداف اصلی تاسیس کانون برشمرد.

وی ضمن معرفی ظرفیت‌‌ها، ساختارها و برنامه‌‌های توسعه فناوری و نوآوری در معاونت علمی  از جمله؛ حمایت از شرکت‌‌های دانش‌‌بنیان و خلاق، ایجاد و توسعه مراکز نوآوری، حمایت از انجام طرح‌‌های کلان ملی فناوری و تجاری‌‌سازی فناوری، بهره‌‌گیری صنعت از این ظرفیت‌‌ها را به‌‌منظور حفظ رقابت‌‌پذیری و توسعه فناوری ضروری دانست. 

 مجدالدین به نقش کلیدی کانون در شناسایی و حل نیازها و مسائل فناورانه صنعت از طریق بهره‌‌گیری از ظرفیت‌‌های یاد شده اشاره کرد.

درادامه این نشست تباشیری نماینده هیات موسس کانون رنگ و رزین، ضمن اعلام آمادگی کانون جهت جلب مشارکت و عضویت سایر فعالان صنعت و دانشگاه رنگ و رزین، ابراز امیدواری کرد: با حمایت فعالان این حوزه و توسعه کمی و کیفی، این کانون بتواند فعالیت خود را به طور موثرتر و فراگیرتر آغاز کند.  

در ادامه جلسه برخی از فعالان رنگ و رزین به بیان دیدگاه‌‌ها و نظرات خود در مورد نحوه تاسیس و اجرای برنامه‌‌های کانون پرداختند. 

در پایان مقرر شد هیات موسس زمینه عضویت و حضور افراد متقاضی در کانون و اطلاع‌‌رسانی به سایر فعالان حوزه رنگ و رزین را جهت توسعه کمی و کیفی کانون فراهم آورد.

نشست هم‌‌اندیشی اعضای هیئت موسس کانون (در شرف تاسیس) هماهنگی دانش، صنعت و بازار رنگ و رزین با حمایت دفتر هماهنگی دانش، صنعت و بازار معاونت علمی ، با حضور بیش از 20 فعال برتر این حوزه از صنعت رنگ و رزین و پژوهشکده‌‌های رنگ و پلیمر و با هدف معرفی ساختار و ماموریت های کانون هماهنگی دانش صنعت و بازار در محل معاونت علمی و فناوری برگزار شد. 

پایان پیام /26

  • گروه خبری : اخبار
  • کد خبر : 42132
کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت